Kaip Sukurti Naują „Facebook” Paskyrą?

„Facebook” yra vienas populiariausių socialinių tinklų pasaulyje, turintis daugiau nei 2,9 milijardų vartotojų visame pasaulyje. Tai yra populiari socialinio tinklaraščio svetainė, kuri leidžia savo vartotojams dalintis informacija, komunikuoti su draugais ir šeimos nariais, sekti aktualijas ir bendrauti su įvairiomis bendruomenėmis. Svetainė buvo sukurta Marko Zuckerbergo, kai jis buvo studentas Harvardo universitete, ir oficialiai pradėjo veikti 2004 metais. Svetainė leidžia savo vartotojams kurti asmeninius profilius, dalintis nuotraukomis, video įrašais, statusais ir kitu turiniu. Be to, vartotojai gali prisijungti prie įvairių grupių, bendruomenių ir puslapių, kurie atitinka jų interesus.

„Facebook” taip pat turi įvairias funkcijas, tokias kaip žinučių sistema, komentarų ir patikinimų funkcijos, vaizdo skambučiai ir tiesioginė transliacija. Svetainė taip pat suteikia galimybę įmonėms kurti savo verslo puslapius ir reklamuoti savo produktus ir paslaugas. Nors „Facebook” yra populiarus socialinis tinklas, jis taip pat kelia tam tikrus rizikos veiksnius, pavyzdžiui, susijusius su privatumo apsauga ir duomenų saugumu. Tai reiškia, kad vartotojai turėtų būti atsargūs ir laikytis gerų saugumo praktikų, kai naudojasi svetaine.

Kaip sukurti „Facebook” anketą?

„Facebook” yra populiari socialinio tinklo svetainė, kurioje vartotojai gali bendrauti su kitais žmonėmis, dalintis nuotraukomis ir kitu turiniu, kurti grupes ir renginius, stebėti naujienas ir kita. Šiame straipsnyje pateiksime žingsnius, kaip sukurti naują „Facebook” paskyrą:

  • Atsidarykite „Facebook” svetainę:

Eikite į „Facebook” svetainę savo interneto naršyklėje ir paspauskite „Sign Up” arba „Create New Account” mygtuką, esantį puslapio viršuje.

  • Užpildykite registracijos formą:

Įveskite savo vardą, pavardę, mobiliojo telefono numerį arba el. pašto adresą, slaptažodį, gimimo datą ir savo lytį. Taip pat turėsite pasirinkti, ar norite kurti paskyrą savo vardu ar kaip verslas, organizacija ar viešas asmuo. Pasirinkę atitinkamą parinktį, spustelėkite mygtuką „Sign Up”.

  • Patvirtinkite savo paskyros sukūrimą:

Iššokantis langas parodys, kad įvestas mobilusis numeris arba el. paštas yra teisingas, ir „Facebook” paprašys jūsų patvirtinti savo paskyros sukūrimą. Jei pasirinkote registraciją per el. paštą, turite eiti į savo el. pašto dėžutę ir patvirtinti savo „Facebook” paskyros sukūrimą paspaudę patvirtinimo nuorodą, kurią siunčia „Facebook”. Jei pasirinkote registraciją per mobilųjį telefoną, turite gauti patvirtinimo kodą ir įvesti jį „Facebook” puslapyje.

  • Užpildykite savo profilį:

Po to, kai patvirtinsite savo paskyros sukūrimą, „Facebook” paprašys, kad užpildytumėte savo profilį. Čia galite įkelti savo nuotrauką, nurodyti informaciją apie save, savo pomėgius ir pan. Taip pat galite pridėti draugų ir prisijungti prie grupių ar puslapių.

  • Pradėkite naudotis „Facebook”:

Po to, kai užpildysite savo profilį, galite pradėti naudoti „Facebook”. Galite rašyti pranešimus savo draugams, komentuoti jų nuotraukas ir turinį, kurti grupes, organizuoti renginius ir kelti jums bei kitiems patinkantį turinį.

Sukuriant „Facebook” paskyrą svarbu saugumas, todėl naudodamiesi paskyrą visada būkite atidūs.